Podzimní vandr 2010

Polínka 2010

polinka 2010

Jako každý rok si k nám Calvérovci po letním táboření odvezli koně, abychom mohli na podzim uzavřít “ Tuláckou sezónu 2010 „

Jeli jsme poslední zářijový týden těsně před záplavami, které pak zavládly po celém Česku. Stihli jsme poslední slunečné dny. Zpátky už vydatně pršelo a brody byly prudké, kluzké a hluboké. Vyjížděli jsme ve složení  Calvéra( Dan Hála) – Lukáš, LoslobosLospablos (Pavel Rosa) – Šošon, Stará stanová kůže (Alexandra Rosová) – Askon,  Sedící hora (Jirka Horák) – Sára, Malý Medvěd (Jiří Rosa) měl jet na Jasmíně, ale ta se pokopala se Sárou těsně před odjezdem( neustále spolu řeší spor o vůdčí pozici ve stádě ) a kulhala. A tak jsme poprvé v historii měli doprovodné vozidlo kam jsme nacpali veškterou bagáž a Osamělý Vlk(Jenda Horák) s Usměvavou Vlčicí (Petra Štípková)  a Malým Medvědem za námi vždy přijeli na večerní táboření. A bude z toho tradice. Za prvé se tak Osamělý Vlk může i jako nejezdec účastnit všech našich akcí, a za druhé….. Fakt je to pohodlnější! Na zpáteční cestě jsme se s Malým Medvědem vyměnili a tak si déšť, bahno a rozvodněné brody vyžral on.

Užili jsme zase spoustu legrace, našli nové zkratky a v cíli náš čekal útulný srub našeho kamaráda Dědka v malém údolí pod vesnicí Polínka. A samozřejmě jeho naprosto jedinečná westernová hospoda! Kytárky, harmonika, klobásky, naložené srnčí. Hele, umíme si ten život užívat!

Co nás čeká?

Poctivě a s plným nasazením plánovat otevření tulácké sezóny na jaře a letní táboření 2011.

Ať nám koně jdou a jantarové slzy v čutorách nevyschnou!

A.R

Calamity

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.