Ustájení

STÁJ U BUDDYHO

BUDDY1

V současné době nemáme žádné volné místo na dlouhodobé ustájení

Naše malá, rodinná stáj nabízí dlouhodobé ustájení maximálně pro šest koní. K dispozici je zde 8 ha pastvin. Ohrady jsou pod stálým síťovým zdrojem se silným impulsem, přístupný prostorný přístřešek chráněný proti nepřízni počasí ze tří stran, jeden box 3 x 4 m pro naléhavé potřeby. Uzamykatelná sedlovna a kruhovka. Koně mají stálý přístup k senu, vodě i minerálnímu lizu. Pravidelně k nám jezdí šikovný podkovář. Věnujeme se pouze rekreačnímu ježdění, kraj široko – daleko je zde pro tuto aktivitu jako stvořený. Máme rádi pohodu a hodně smíchu. Vlastní koně máme již přes třicet let.

V sezóně můžeme nabídnout krátkodobé ubytování v indiánském teepee pro  tři pohodové  vandrovníky. Vaši koně se na 8 hektarech napasou i odpočinou před další cestou. Případné dotazy zodpovíme  na uvedených kontaktech, po předešlé domluvě vás u nás rádi uvítáme.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA 102_0095 102_0093

.

 

 

   stado kata    OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.